Педагогічна практика

21.12.2015 р.
Інформація про педагогічну практику вчителів російської мови та літератури на базі ЗОШ № 69
Фото
08.12.2015 р.
08.12.2015 г. года Запорожская гимназия №11 (директор Непрядкина Светлана Юнатовна) гостепреимно встречала слушателей курсов повышения квалификации Запорожского обласного института последипломного педагогического образования.
Педагогическая практика для учителей русского языка была организована учителем-методистом Настыч Татьяной Васильевной. На уроке внеклассного чтения в 10 классе по теме «А.С. Пушкин. Маленькие трагедии» Татьяна Васильевна презентовала коллегам разнообразие методов и приемов работы на уроке литературы в старших класах, убедительно демонстрируя эффективность проффессионального инструментария в формировании высокой читательской активности, развитии творческого потенциала учащихся.
Размышления о человеческих пороках, о выборе свого пути в жизни, о любви и о предательстве объединили детскую и учительскую аудиторию. Комментируя в конце урока записанный на доске эпиграф «Жестокий век, жестокие сердца. В. Шекспир», поэтическим экспромтом радовали и десятикласники и гости-учителя:
Как эти строки задевают душу:
Жестокий век, жестокие сердца…
Как мне хотелось бы, чтоб мир стал лучше,
Но войнам, к сожаленью, нет конца.
Дюкарь Алина


Если боль души остра, как бритва,
И неумолима жажда доброты,
Услышат небеса твою молитву,
И, надо верить, сбудутся мечты.
Долина Мария


Жестокий век. Жестокие сердца!
Шекспир был прав – не стоит сомневаться.
Как изменить нам душу подлеца?
Быть человеком, а не им казаться.


Быть настоящим: не юлить, не красть,
Не предавать, не прятаться за спину.
Не ныть, в своих глазах не пасть,
Не делать все дела наполовину!


Лелеять лучшее все в человеке!
Идти в стремленьях лучших до конца!
Чтоб не смогли сказать о нашем веке:
«Ужасный век – ужасные сердца!»
Олефиренко Л.Л.
        Фотоальбом можно посмотреть тут.


22.10.2015 р.
Креативний «Орієнтир» села Вознесенка





Педагогічна практика у школі під час курсів підвищення кваліфікації – це завжди свято знань, умінь, творчості, а виїзд за межі міста – це подвійне свято. 22 жовтня 2015 р. слухачів курсів підвищення кваліфікації зустрічав педагогічний колектив гімназії «Орієнтир» села Вознесенка Мелітопольського району (очільник школи Стреліна Віра Октавіанівна).


 Ліричний осінній настрій… І тут на порозі з’являється заступник директора Олексій Яценко. Спокою як не було: енергія, гумор, жвавість і пішло… ми і слухачі лекції про креативність педагога, ми і «учні», які створюють образ креативного вчителя (ріжемо, клеїмо, малюємо, захищаємо), і разом з учителем української мови (Лебедь І.В.), завучем та директором гімназії варимо «борщ» із синонімів, антонімів у 5 класі, розставляємо креативно слова у колонки, щоб прочитати прислів’я, створюємо твір-мініатюру «Мій шкільний день»… І все це дружно, без примусу, із задоволенням – ось що значить креативні завдання!
Своїм наповненням, ошатністю вразив музей історії та розвитку української мови та літератури (Скиба О.М.).
І наостанок – відпочинок душі: літературно-музичне свято «Про все цікаве на планеті – читай в журналі та газеті» (Браташ В.В.). Ми побачили талановитих дітей, принцип виховання толерантності у дії, бо душевно виступали представники різних національностей і різного віку.
         Побувавши у таких школах, відчуваєш, що національно-патріотичне виховання на високому рівні, що дійсно такі учні будуть відданими своїй батьківщині – Україні. Закінчити допис , мабуть, варто словами слухача курсів Добрулі О.І. , Мелітопольська ЗОШ №20:

З роси й води хай ведеться все Вам,
Хай повниться радістю хата.
І дух креативний витає хай там,
Здоров’я, здобутків багато.

к.п.н. , доцент кафедри філософії та 
суспільно-гуманітарних дисциплін  Шацька Н.М.

Фотоальбом можна переглянути тут




24.03.2015 р.
17.03.2015 р. у Запорізькій гімназії № 62 відбулася зустріч учителів російської мови, літератури та світової літератури з авторами підручників зі світової літератури Ніколенко О.М., д.ф.н., професором, Орловою О.В, к.ф.н., доцентом кафедри світової літератури Полтавського державного педагогічного університету.
Фото 1Фото 2 , Фото 3 , Фото 4 , Фото 5

21.11.2014 г.
Педагогическая практика учителей русского языка, литературы, мировой литературы ("Січовий колегіум", учитель русского языка, литературы, мировой литературы Михайлова В.В.)


 




Педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури у навчально-виховному комплексі № 16 м. Мелітополя.


















Шановні гості блогу!
Від тепер інформація про педагогічну практику буде висвітлюватись на цій сторінці!
Ласкаво просимо!


Комментариев нет:

Отправить комментарий